Beylikdüzü Web Tasarım Ajansı

Beylikdüzü web tasarım ajansı olarak web tasarım, seo desteği ve sosyal medya danışmalığınızı üstleniyoruz. İstanbul’un merkezine oldukça uzak olan Beylikdüzü son yıllarda önemli gelişimler gösterdi. Nüfusun da ciddi oranda arttığı Beylikdüzü'nde her sektörün web site tasarım ihtiyacı doğdu. Sanayi bölgelerine, fabrikalara, işletmelere ve yerel şirketlere sahip Beylikdüzü’nde en yoğun çalışmaları yapan web tasarım şirketlerinden birisiyiz.
 
Web site ihtyiacını bizler aracılığyla karşılayan işletmeler ve firmalar sonrasında Seo danışmanlığı desteğini de alarak Google, Yandex gibi arama motorlarında görünür olmaktadır. En etkin seo çalışmasını organize bir şekilde yaptığımız web sitelerinde ziyaretçi sayısı da artış göstermektedir.
Web Tasarım 34 ® Ltd. Şti. olarak, ihtyiacınız doğrultusunda size özel web tasarımları geliştirmekte ve sizin internet dünyasında öne çıkmanızı sağlamaktayız. Almanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesine de yaptığımız web tasarımlarla yüzlerce referansa sahip koskoca bir web tasarım ailesiyiz.

Sizler düşleyin, bizler ise düşünüzü gerçeğe dönüştürelim...

Kurumsal Web Tasarım Sizin de Hakkınız

Beylikdüzü ilçesinde en fazla tercih edilen web site tipi olarak kurumsal web tasarım öne çıkmaktadır. Kurumsal web site tasarımı ile daha fazla müşteriye ulaşarak daha fazla kazanç sağlamanız mümkündür. 

Adım adım ilerleyerek web sitenizi zirveye taşımanın yollarını arayacağız. Web sitenizi bir insan gibi düşünmelisiniz. Bir insan doğar, büyür, gelişir ve sonunda ölür. Web sitesi ise siz onu geliştirdikçe yaşamaya devam eder. Sürekli geliştirerek daha fazla işlevsel olmasını sağlayabilirsiniz.

Google’da En Üst Sıraya Nasıl Çıkarım?

Web site tasarımınızı yaptıktan sonra vereceğimiz Seo desteğiyle web sitenizi Google’da en üst sıraya çıkarmaya çalışmaktayız. Web siteniz Google’da iki şekilde üst sırada bulunabilir. Birincisi reklam vererek; diğeri ise seo çalışması yaparak organik olarak en üst sıraya taşıyabilirsiniz. Yapacağımız seo çalışmasıyla hem Beylikdüzünde hem de İstanbul’da Google sonuçlarında en üst sırada yer almak size önemli avantajlar sağlayacaktır.

Sektörünüzün Öncüsü Olun!

Beylikdüzü ilçesinde gıda sektörünün bir parçası olarak yaptığınız çalışmaları internet aracılığıyla yaygınlaştırabilir ve binlerce müşteriye erişebilirsiniz. Gıda sektörü için özel olarak tasarladığımız web site tasarımlarını görmenizi tavsiye ederiz. Öte yandan eğitim sektörü için hazırlanan web site tasarımları da Beylikdüzü ilçesinde oldukça rağbet gören web site tasarımlarındandır. Sektörel olarak web site tasarımlarımız sınırsız olmakla birlikte başlıcaları şunlardır: 

 • Otomotiv
 • Ticaret
 • Sanayi
 • Elektrik/Elektronik
 • Eğitim
 • Gıda
 • Hukuk
 • Sağlık
 • Turizm
 • Mobilya
 • İnşaat
 • Enerji
 • Finans
 • Metal
 • Tekstil
 • Lojistik ve Ulaştırma

Bu ana sektörlerin dışında cam, çimento, kağıt, güvenlik, kimya, petrol, medya, iletişim, balıkçılık, tarım, konaklama ve haberleşme sektörlerinde kurumsal web site tasarımları gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri odaklı, güncel yazılım ve tasarımla en nitelikli web site tasarımları yaratıyoruz...

Beylikdüzü Web Tasarım Fiyatları

Beylikdüzü web tasarım fiyatları 990 TL'dir. Firmaların tercih ettiği paketlerimiz ise 1490 TL'den başlayıp, 4490 TL'te kadar değişmektedir. Beylikdüzü için güncel web tasarım fiyatları tablomuzda yer almaktadır.

Web sitelerin özelliklerine aşağıdaki buradan ulaşabilirsiniz: https://www.webtasarim34.com/fiyatlar

Beylikdüzü Web Tasarım Fiyatları
Site Fiyat
Başlangıç 990 TL
Kurumsal 1490 TL
Kurumsal Gelişmiş 4490 TL
Kurumsal Özel 2990 TL

Referanslarımız için: https://www.webtasarim34.com/referanslar.

Beylikd&zü Web Tasarımı Hakkında En Çok Sorulan 5 Soru

 1. Beylikdüzü Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

  Beylikdüzü web site fiyatları web sitenin tipine göre değişkenlik göstermektedir. Kurumsal web site fiyatları ile e-ticaret web site fiyatları bir değildir. Öte yandan web site içerisindeki sayfa sayısı da doğrudan web site fiyatlarını etkilemektedir.

 2. Web Sitesini Ne Kadar Zamanda Teslim Edersiniz?

  Web sitelerin teslim süresi sayfa ve içerik ile ilişkilidir. Tek sayfa bir web sitenin teslimi bir günde gerçekleşebilirken 10 sayfalık bir web sitesi için 5 iş gününe ihtiyacımız bulunmaktadır. Sayfa sayısı arttıkça teslim süresi de uzamaktadır. Web sitenize ayrılan zaman ne kadar fazla ise teslim süresi de ona göre şekillenmektedir.

 3. Beylikdüzü Web Tasarım Referanslarınız Var Mı?

  Beylikdüzü ilçesinde referanslarımız olduğu gibi İstanbul’un diğer 38 ilçesinde de referanslarımız bulunmaktadır. Referanslarmızı inceleyerek bizimle ilgili daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Öte yandan referanslar arasında beğendiğiniz tasarımları sizlere yapacağımız web sitenize de uygulayabiliriz.

 4. Beylikdüzü’nde Bulunan Ofisimizi Ziyaret Edebilir Misiniz?

  Elbette ki. Bizlere web sitemiz aracılığıyla ulaşarak randevu talebinde bulunabilir ve yüz yüze ofisimize gelerek görüşebilirsiniz. Randevu talebini mail ve form yoluyla da ulaştırabilirsiniz.

 5. Web Sitesini Teslim Ettikten Sonra Teknik Destek Sunuyor Musunuz?

  Beylikdüzü web tasarım şirketi olarak, web sitelerinizin planlama, yapım ve sonlandırma süreçlerine kadar teknik destek sunmaktayız. Bunun yanında web siteniz tamamlandıktan sonra da bizlere ulaşarak teknik detsek talebinde bulunabilirsiniz.

Beylikdüzü'nde Rakiplerinizi Geride Bırakın!

Beylikdüzü'nde en çok tercih edilen web tasarım ajanslarından Web Tasarım 34 ®'ten teklif almak için bizimle iletişime geçiniz

WEB SİTESİ YAPTIRMAK İSTİYORUM
İçeriği paylaşın: