MÜŞTERİ YORUMLARI

Doktor olarak çalışmaktayım. Bireysel web sitesi için kendilerine danıştım. Web sitemi uygun bir fiyata istediğim gibi kaliteli yaptılar. Kendilerinin ilgi ve alakalarından çok memnun kaldım. Bireysel ya da kurumsal web sitesi yaptırmak isteyenlere öneririm.

Mehmet Can Şakı - Maltepe Üniversitesi / İSTANBUL

2013'ten bugüne birlikte çalıştığım web tasarım firması. Web tasarım konusunda yardımlarınız için teşekkürler.

Levent YILDIZ - CTO, Kurs Bilişim A.Ş. / İSTANBUL

Site tasarımı konusunda olsun, ve sonrasında destek olarak olsun, anlayışlı ve işlerini tam anlamıyla profesyonel şekilde yapan bir firma. Web tasarım yaptırmadan önce çok şirket araştırdık en son WEB TASARIM 34 te karar kıldık. Şunu diyebilirim ki iyi kide bu firmayı seçmişiz. Teşekkürler WEB TASARIM 34 ekibi.

İsmail KAYNARKAN - Woven Label Design / İSTANBUL

Öncelikle çok kararsızdım kendi ofislerinde ağırlandım istedigim projeye yönelik bekledigimden daha iyi bir iş çıkararak beni şaşırttılar. Dürüst ve güvenilir. Saat kaç olursa olsun büyük bir sabırla destek vermekte kendilerine teşekürler ederim. İyi çalışmalar kazancınız bol olsun.

Koray CIZLASMAK - Kozmopolit Bilişim / İSTANBUL

İlgi ve alakadan çok memnun kaldım. Ankara'da ayağımızın dibindeki adamlarla iletişim sorunu yaşarken, ben söylemeden benim istediğimden daha güzel bir site çıkardınız. Ellerinize sağlık. Başarılarınızın devamını dileriz.

Okan ARICI - Ümit Etiket / ANKARA

"Başkan Trump'a ulaşmak web tasarımcılarıyla uğraşmaktan çok daha kolaydır." Bu çekinceyle aradığım WEB TASARIM 34 bu sözü söyleyenleri haksız çıkarmayı başardı. Son derece başarılı bir web sayfasına imza atmanın yanı sıra yaptıkları iş kadar başarılı bir iletişim, işine sahip çıkma, bıkmadan usanmadan her soruya doyurucu cevaplar verme ve en önemlisi ne zaman istenirse yardıma açık olduklarını bilmek ve bunun için size zaman ayırmaları kelimenin tek anlamıyla MÜKEMMEL. Son derece uygun fiyat ve çok kısa zamanda iş teslimi de dikkate değer bir durum! Teşekkür ederim WEB TASARIM 34...

Taner BOZKURT - Teknik Analiz / İSTANBUL

Bugüne kadar diğer firmalara iş yaptırarak boşuna zaman kaybetmişim. Web site tasarım ve destek ekipleriyle gerçekten işini en iyi şekilde ve hızlı yapan bir firma oluşuna tanıklık ettim. Her sorun ve taleplerime en hızlı ve en doğru şekilde müdahale eden WEB TASARIM 34 ekibi ve çalışanlarını gönülden teşekkür ediyorum.Konusunda uzman ve müşteriye değer veren ekipleri ile sorunsuz bir web deneyimi yaşatan gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim WEB TASARIM 34 ü tebrik ve teşekkür ederim...

Safter KOÇER - Farmasi Kozmetik / İSTANBUL

WhatsApp Bakırköy 0212 909 01 53 Kadıköy 0216 606 30 48