Kartal Web Tasarım Ajansı

Kartal web tasarım firması olarak yılların verdiği deneyim, tecrübe ve birikimle sizlere en iyi web tasarım hizmetini sunmaya hazırız. Yüzlerce müşteriye sahip şirketimizin web site tasarımları konusundaki profesyonel ekibiyle ihtiyacınıza uygun web site tasarımları yapılmaktadır. Ekonomik web site tasarımları ile sektörünüzü yansıtmak ve marka bilinirliğinizi arttırmak için bizimle iletişime geçin.

Kartal Web Tasarım Fiyatları

Kartal web tasarım fiyatları tek sayfa 290 TL'dir. Firmaların tercih ettiği paketlerimiz ise 690 TL'den başlayıp, 2990 TL'te kadar değişmektedir. Kartal için güncel web tasarım fiyatları tablomuzda yer almaktadır.

Web sitelerin özelliklerine aşağıdaki buradan ulaşabilirsiniz: https://www.webtasarim34.com/fiyatlar

Kartal Web Tasarım Fiyatları
Site Fiyat Genel Özellikler
Tek Sayfa Web Sitesi Fiyatı 290 TL Tek Sayfa + Panel
Kurumsal Web Sitesi Fiyatı 690 TL 10 Sayfa + Panel + Hosting + Temel SEO + SSL
Kurumsal Gelişmiş Web Tasarım Fiyatı 1490 TL 20 Sayfa + Panel + Hosting + Gelişmiş SEO + SSL + Yabancı Dil
Kurumsal Optimum Web Tasarım Fiyatı 2990 TL 50 Sayfa + Panel + Hosting + Optimum SEO + SSL + Yabancı Dil

Referanslarımız için: https://www.webtasarim34.com/referanslar.

İnternetten Nasıl Para Kazanırım?

Web sitenizde sattığınız bir ürün ya da hizmet mi var? Para kazanmanın en kolay yolunun internetten geçtiğini bilmelisiniz. Google AdWords reklamları ile görünür olup web sitenize ziyaretçi akışını sağlayabilirsiniz. Böylelikle web sitenize giriş yapan kullanıcılar size para kazandırabilir. 

Öte yandan Seo çalışmalarına önem vererek web sitenizi organik olarak arama motorları sonuç sayfası olan SERP’te (Arama motoru sonuçlarında) daha görünür olmasını sağlayabilirsiniz. Hiçbir reklam ücreti ödemeden organik bir yolla ziyaretçi akışı sağlamak mümkündür. Sizler için yaptığımız reklam önerileri için bizleri arayın.

Dernek ve Vakıflara Özel Web Site Tasarımları

Kartal web tasarım ajansı olarak özellikle sivil toplum alanında çalışmalar yürüten dernek ve vakıflara özel olarak hazırlanmış web site tasarımları uygulamaktayız. Kadın, çocuk, engelli, mülteci ve yaşlı temalı web tasarımlarımız için kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. 

Sizler hayal edin; bizler gerçekleştirelim...

Niçin Web Site Sahibi Olmalıyım?

Gelişen dünyada herkesin hemen hemen bir sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Sosyal medya hesapları ile ulaşabileceğiniz kitle için çok fazla çaba harcamalısınız. Oysaki web sitesi sahibi olarak hem kendinizi tanıtabilir hem de ekonomik düzeyinizi arttırabilirsiniz. Web site sahibi olmalısınız çünkü günümüz koşulları bunu zorunlu hale getiriyor. Üstelik sonunda kazançlı çıkmamanız mümkün değil.  

Kartal Web Tasarımı Hakkında En Çok Sorulan 5 Soru

 1. Kartal Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

  Kartal web site tasarım ajansı olarak istikrarlı bir fiyat politikası uygulamaktayız. Fiyatlar web sitenin tipi, özelliği ve sayfa sayısına göre değişkenlik gösterir. Size özel olarak hazırladığımız paket fiyatlar ise şöyledir:  Kurumsal Paket web tasarım fiyatı 690 TL, Kurumsal Gelişmiş 1490 TL, Kurumsal Optimum 2490 TL.

 2. Web Sitesini Ne Kadar Zamanda Teslim Edersiniz?

  Tek sayfalık web siteleri içerikleri hazır olduğunda 24 saat içerisinde teslim edilir. Sayfa sayısı arttıkça teslim süresi de değişmektedir. Ortalama web sitelerin teslim süreleri 5 ile 14 iş günü arasındadır.

 3. Kartal Web Tasarım Referanslarınız Var Mı?

  Kartal ilçesinde sayısız referansa ulaşan şirketimiz en iyi hizmeti en makul fiyatlarla sağladığı için Türkiye’de en fazla tercih edilen web tasarım şirketi konumundadır. Türkiye’nin hemen hemen her kentinde referanslarımız olmakla birlikte Avrupa ülkelerinde de referanslarımız bulunmaktadır.

 4. Yerinizi Ziyaret Edebilir Misiniz?

  Elbette ki. Ofisimizi ziyaret etmek için önceden randevu talebinde bulunmayı unutmayınız! Size en uygun gün ve saati randevu oluştururken önemsemekteyiz. Yüz yüze görüşme öncesi aklınızdaki soruları önceden hazırlamanız sizler için faydalı olacaktır. 

 5. Web Sitesini Teslim Ettikten Sonra Teknik Destek Sunuyor Musunuz?

  Evet. Web sitesi teslim edildikten sonraki süreçte de teknik destek hizmetimiz devam etmektedir. Her destek talebinizde size özel belirlenen teknik destek elemanı ilgilenecektir. Teknik destek hizmeti haftaiçi saat 11:00-18:00 arasındadır.

Kartal'da Rakiplerinizi Geride Bırakın!

Kartal'da en çok tercih edilen web tasarım ajanslarından Web Tasarım 34 ®'ten teklif almak için bizimle iletişime geçiniz

WEB SİTESİ YAPTIRMAK İSTİYORUM
İçeriği paylaşın:
Kartal web tasarım, Kartal web tasarım ajansı, Kartal web sitesi tasarımı