Kadıköy Web Tasarım Ajansı

Kadıköy, web tasarım alanında çalışma yapan birçok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Kadıköy, Anadolu yakasının Avrupa yakasına açılan kapısı gibidir. Dolayısıyla geçiş noktasında yer alması Kadıköy’ü öne çıkarmaktadır. Birçok işletmeye, firmaya, şirkete ve bireysel çalışan ofislere sahip olması Kadıköy web tasarım ihtiyacını da oluşturmuştur. Kadıköy web tasarım ajansı olarak çalışan onlarca ajans bulunmaktadır. Web Tasarım 34 ® ekibi olarak deneyimli yazılım, tasarım ve teknik destek uzmanları ile kurumsal web sitesini en iyi fiyat seçenekleri ile sizlere sunmaktayız. 

Eğitim Sektörü Web Siteleri

Kadıköy’ün potansiyelini ve ihtiyaçlarını biliyoruz. Anadolu yakasında yaşayanların buluşma noktası niteliğinde bir yer olması bazı sektörleri de öne çıkarmaktadır. Örneğin; eğitim sektörü çerçevesinde özel kursların, kişisel gelişim kurslarının, dershanelerin, özel okulların, yabancı dil kurslarının, ehliyet alabilmek için sürücü kurslarının yoğunlaştığı bir merkezdir. Bu nedenle de eğitim sektörüne yönelik ayrı web tasarım çalışmaları yaptığımızı bilmelisiniz.  

Sağlık Sektörü Web Siteleri

Kadıköy özel hastanelerin, kliniklerin ve doktorların kendi ofislerinin de yoğun olduğu bir merkezdir. Sağlık sektörüne özel olarak hazırladığımız tasarımlarla kurumsal kimliğinizi ve markanızı yansıtmanız çok daha kolay hale gelecektir.

Gıda Sektörü Web Siteleri

Cafelerin ve restoranların çok sayıda olduğu Kadıköy’de gıda sektörünün web site ihtiyacı da fazladır. Bu nedenle eğitim ve sağlık sektörü gibi gıda sektörüne de özel olarak geliştirdiğimiz tasarımlarla öne çıkmanızı ve profesyonel görünüm sağlamanızı destekliyoruz.

Çok Sayıda Mutlu Müşteri: Referanslar... 

Bugüne kadar yaptığımız web tasarım çalışmalarında Kadıköy bölgesinde çok sayıda müşterinin ihtiyacını karşıladık. Güncel yazılım ve tasarımlarla yaptığımız web sitelerinden fayda sağlayan onlarca müşteriye kaliteli ve nitelik hizmet vermenin ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Kadıköy web tasarım şirketi olarak daima müşteri memnuniyetini gözetiyoruz.  

Kadıköy Web Tasarım Fiyatları

Kadıköy web tasarım fiyatları 990 TL'den başlıyor. Firmaların tercih ettiği paketlerimiz ise 1490 TL'den başlayıp, 4490 TL'te kadar değişmektedir. Kadıköy için güncel web tasarım fiyatları tablomuzda yer almaktadır.

Web sitelerin özelliklerine aşağıdaki buradan ulaşabilirsiniz: https://www.webtasarim34.com/fiyatlar

Bakırköy Web Tasarım Fiyat Tablosu
Fiyat Genel Özellikler
Başlangıç 990 TL
Kurumsal 1490 TL
Kurumsal Gelişmiş 1990 TL
Kurumsal Maksimum 2990 TL
Kurumsal Özel 4490 TL

Referanslarımız için: https://www.webtasarim34.com/referanslar.

Kadıköy Web Tasarımı Hakkında En Çok Sorulan 5 Soru

 1. Kadıköy Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

  Kadıköy web site fiyatları her firma ve ajansa göre farklılık gösterir. Ayrıca ajansın niteliği, çalışan sayısı, profesyonel ekibe sahip olup olmama, yazılım, tasarım ve teknik destek alanında farklı çalışanlara sahip olup olmama gibi faktörlere göre değişkenlik gösterir. Öte yandan web sitenin tipine göre de fiyatlar farklılaşmaktadır. Fiyatı belirleyen en önemli öğe ise web sitedeki sayfa sayısıdır. Firmamızın fiyat listesi şöyledir: Kurumsal Paket web tasarım fiyatı 1490 TL, Kurumsal Gelişmiş 1990 TL, Kurumsal Maksimum 2990 TL.

 2. Web Sitesini Ne Kadar Zamanda Teslim Edersiniz?

  Web sitesini teslim etme süresi sabit değildir. Kimi web sitelerinde çok ayrıntılı çalışma yapmak gerekli iken; kimi web sitelerinde ise daha genel çalışmalar yaparak tamamlanır. Dolayısıyla burada esas olan web sitenin sayfa sayısı ve web sitenin türüdür. Genelde standart bir web sitesi 6 iş günü içerisinde tamamlanırken daha kapsamlı bir web sitesi 14 iş günü kadar sürebilmektedir. 

 3. Kadıköy Web Tasarım Referanslarınız Var Mı?

  Kadıköy’de çalıştığımız onlarca müşterimiz bulunmaktadır. Yalnızca, Kadıköy değil, Anadolu yakasında bulunan birçok ilçede etkin bir şekilde çalışma yürüten müşterilerimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sadece Türkiye değil, yurtdışından da çok sayıda müşterimiz olduğunu bilmenizi isteriz.

 4. Kadıköy’de Bulunan Ofisimizi Ziyaret Edebilir Misiniz?

  Bizimle web sitemiz üzerinden iletişim kurarak görüşme talebinde bulunabilir ve bizi kendi ofisimizde ziyaret edebilirsiniz.    

 5. Web Sitesini Teslim Ettikten Sonra Teknik Destek Sunuyor Musunuz?

  Teknik destek hizmetimiz web sitenizin yapım süreci tamamlandıktan sonra da devam etmektedir. Teknik destek hizmetimiz haftaiçi her gün saat 11:00-18:00 arasında gerçekleşmektedir.

Kadıköy'de Rakiplerinizi Geride Bırakın!

Kadıköy'ün en iyi web tasarım ajanslarından Web Tasarım 34 ® 'ten teklif almak için bizimle iletişime geçiniz

İLETİŞİM FORMU 0212 909 01 53 0532 174 74 48
WhatsApp Bakırköy 0212 909 01 53 Kadıköy 0216 606 30 48