Büyükçekmece Web Tasarım

Büyükçekmece web tasarım ajansı olarak, web tasarım ve seo hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal web site tasarımları, kişisel web site tasarımları, profesyonel web site tasarımları ve e-ticaret web site tasarımları ile hosting hizmeti sunmaktayız. Büyükçekmece ilçesinde yoğun bir şekilde yürüttüğümüz çalışmaların neticesinde bugün itibariyle yüzlerce referansa sahip olmanın gururunu yaşıyoruz.

Büyükçekmece Web Tasarım ve SEO Hizmeti

Bizler web site tasarımlarının yanı sıra her müşteriye özel, değişen sektöre bağlı olarak çeşitli seo çalışmalarını yapmaktayız. Bizler sektörleri biliyoruz, sizlerin ihtiyaçlarını biliyoruz ve nasıl bir perspektifle size destek sağlayacağımızı da biliyoruz. Dolayısıyla da Seo hizmetini bir süreç hizmeti olarak görmekte fayda vardır. 

Web siteniz doğdu. Onu geliştirip büyütmek ve ultra seviyelere çıkarmak etkin bir Seo çalışması ile  mümkündür. Bu noktada Büyükçekmece web tasarım şirketi olarak destek vermekteyiz.  

Büyükçekmece Web Tasarım Fiyatları

Büyükçekmece web tasarım fiyatları 490 TL'dir. Firmaların tercih ettiği paketlerimiz ise 990 TL'den başlayıp, 2490 TL'te kadar değişmektedir. Küçükçekmece için güncel web tasarım fiyatları tablomuzda yer almaktadır.

Web sitelerin özelliklerine aşağıdaki buradan ulaşabilirsiniz: https://www.webtasarim34.com/fiyatlar

Büyükçekmece Web Tasarım Fiyat Tablosu
Site Fiyat Genel Özellikler
Başlangıç 490 TL 10 Sayfa + Panel + Hosting + Temel SEO + SSL
Kurumsal 990 TL 30 Sayfa + Panel + Kurumsal Hosting + Kurumsal SEO + SSL + Ürün Modülü
Kurumsal Gelişmiş 1490 TL 50 Sayfa + Panel + Gelişmiş Hosting + Gelişmiş SEO + SSL + Ürün Modülü + Google Translate 
Kurumsal Maksimum 2490 TL 100 Sayfa + Panel + Maksimum Hosting + Maksimum SEO + SSL + Ürün Modülü + Gelişmiş Yabancı Dil 

Referanslarımız için: https://www.webtasarim34.com/referanslar.

Her Doktor, Öğretmen ve Avukat İçin Web Site Tasarımı

Bizler sektörleri önemsiyoruz. Her sektörün kendi iç dünyasını gayet iyi tanıyoruz. Tıp, eğitim ve hukuk alanlarında özellikle doktorların, öğretmenlerin ve avukatların kendilerine ait web site tasarımlarını ayrı ayrı dizayn ediyoruz. Sizlerle birlikte yürüttüğümüz web site tasarım sürecini dinamik bir şekilde ilerletiyoruz. Bizlerle iletişim kurarak size özel teklif ve kampanyalarımızdan yararlanın!   

Sanayi Sektörüne Özel Web Tasarımlar

Büyükçekmece ilçesi sanayi sektörünün etkin ve faal olduğu alanlardan biridir. Büyükçekmece ilçesinde bulunan sanayi tesislerine, fabrikalara, şirketlere ve işletmelere özel oluşturduğumuz web site tasarım örneklerini incelemek için bizlerle iletişime geçin… En uygun fiyat seçenekleri ile kurumsal web site tasarımlarını sizlere öneriyoruz.

İnşaat Sektörüne Özel Web Tasarımlar

İstanbul koskoca bir kent...İçerisinde 16 milyon yurttaşın yaşadığı bir ülke… Böylesine devasa bir şehirde ölmeyen tek sektör inşaat sektörüdür. Bizler de bu bilinçle hareket ederek özellikle inşaat şirketlerine, emlakçılara, müteahhitlere özel web site tasarımları yaratmaktayız… 

Büyükçekmece Web Tasarımı Hakkında En Çok Sorulan 5 Soru

 1. Büyükçekmece Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

  Büyükçekmece web site tasarım fiyatları birçok parametreye göre değişkenlik göstermektedir. Burada etkili olan en önemli faktörler web sitenin türü, web sitedeki sayfa sayısı ve web sitenin özellikleri doğrudan fiyatı belirlemekte ve etkilemektedir. Sizler için hazırladığımız kurumsal paket fiyatları şunlardır: Kurumsal Paket web tasarım fiyatı 690 TL, Kurumsal Gelişmiş 1490 TL, Kurumsal Optimum 2490 TL.

 2. Web Sitesini Ne Kadar Zamanda Teslim Edersiniz?

  Web sitenin teslim süresi de fiyatı etkileyen faktörlerle aynıdır. Web sitenin özellikleri, sayfa sayısı ve web siteni türü doğrudan doğruya teslim süresini de belirlemektedir. Ne kadar fazla emek verilip; zaman ayrılırsa teslim süresi o kadar uzar. Ortalama teslim süresi 5 ile 14 iş günü arasındadır.

 3. Büyükçekmece Web Tasarım Referanslarınız Var Mı?

  Büyükçekmece web tasarım ajansı olarak hem Büyükçekmece ilçesinde hem de diğer ilçelerde referanslarımız bulunmaktadır. Bizlerle iletişime geçerek referanslarımızı inceleyebilir ya da direkt web sitemiz üzerinden referanslar sayfasına göz atabilirsiniz. 

 4. Büyükçekmece’de Bulunan Ofisimizi Ziyaret Edebilir Misiniz?

  Bizlere ulaşmak için 0212 909 01 53 nolu telefondan randevu talebi alarak yüz yüze görüşebilirsiniz. Bunun dışında web sitemizdeki talep formunu doldurduğunuzda bizler sizi arayarak randevu oluşturabiliriz.

 5. Web Sitesini Teslim Ettikten Sonra Teknik Destek Sunuyor Musunuz?

  Web sitesinin planlama, oluşturulma ve sonlandırılma aşamalarının her birinde teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında web site tamamlandıktan sonra dahi teknik desteğimiz devam etmektedir.

Büyükçekmece'de Rakiplerinizi Geride Bırakın!

Büyükçekmece'de en çok tercih edilen web tasarım ajanslarından Web Tasarım 34 ®'ten teklif almak için bizimle iletişime geçiniz

İLETİŞİM FORMU 0212 909 01 53 0532 174 74 48
WhatsApp Bakırköy 0212 909 01 53 Kadıköy 0216 606 30 48